Speciální nabídka ultrasonografu bkSpecto v rámci akce Covid 19

28. 01. 2021

Vážení přátelé,

od července 2020 nabízí společnost BK Medical, tradiční výrobce specializovaných ultrasonografů pro urologii, v Evropě pouze přístroje vyšší a nejvyšší třídy. Vychází z předpokladu, že urolog potřebuje mít k dispozici vysoce kvalitní obrazová rozlišení, aby mohl stanovit konečnou diagnózu. Aby byla tato technika dostupná pro většinu urologů, nabízí do 30. června 2021 svůj nejnovější přístroj bkSpecto, který lze srovnat s dřívější velmi rozšířenou řadou FlexFocus, s relativně vysokou slevou.

bkSpecto je modulární koncepcí, kdy softwarová podpora snímačů není univerzální pro všechny snímače, nýbrž zákazník nakupuje software jen pro ty sondy, které potřebuje. Má řadu unikátních vlastností, jež využijí zejména urologové, ale také lékaři jiných chirurgických oborů. Je vhodný jak pro oddělení, tak ambulance a je více než plnohodnotnou náhradou oblíbených přístrojů FlexFocus, kde zejména starší verze končí svou životnost.

Unikátní vlastnosti bkSpecto:

  • Polohu monitoru lze nastavit nastojato (portrét) pro biplane zobrazení prostaty nebo naležato (pohlednice) pro vyšetření ostatních orgánů.
  • Dotyková ovládací plocha je vodotěsná a omyvatelná dezinfekčními prostředky. Díky nové technologii dotykových senzorů a vybroušených plošek je ovládání velmi snadné a intuitivní.
  • Velmi kompaktní konstrukce, která zdaleka není u přístrojů vyšší třídy obvyklá, umožňuje snadný převoz.
  • Podporuje řady unikátních snímačů a real time zobrazení ve dvou rovinách řezu:

Transrektální sondu biplane 9008 s průnikem dvou rovin a vkládaným punkčním attachementem do těla snímače pro optimální úhel transrektální biopsie prostaty

Transrektální sondu 9018 triplane, která doplní zobrazení přímým pohledem (endfire)

Transrektální sondu 9048 biplane pro transperineální biopsii

Transrektální sondy 9038 a 9052 pro 3D zobrazení pánevního dna, prostaty a análního svěrače

Další spektrum snímačů zahrnuje konvexní sondy pro abdominální vyšetření, včetně pediatrických, sondy linear array pro skrotum včetně cévního vyšetření, varle, penis a uzliny. V nabídce jsou speciální sondy pro vyšetření pánevního dna, včetně 3D zobrazení

Přístroj podporuje B mode s vysokým rozlišením, včetně pokročilého postprocessingu, barevného dopplerovského mapování, Power Dopplera a frekvenční dopplerovské křivky.

Jako option lze doplnit kompresivní elastografii a Vector flow imaging, které však mají v urologii omezený význam.

 

 V rámci kampaně Vám pracovníci MEDKONSULTU rádi podají informace o speciální ceně následujících variant bkSpecto pro urologii:

  1. základní verze 1+1 s jednou abdominální sondou pro vyšetření ledviny, abdominálních orgánů a měchýře, včetně objemu a orientačního náhledu na prostatu přes akustické okno měchýře
  2. ambulantní verze 1+2 s abdominální sondou a sondou pro vyšetření varlete, penisu a uzlin
  3. intervenční verze, rozšířená o biplane nebo triplane pro punkce prostaty: a) 1+2 sestava konvexní abdominální sondy s transrektální biplane sondou; b) 1+3 sestava sondy konvexní pro abdominální vyšetření, linear array pro malé části a biplane transrektální

Samozřejmě Vám připravíme i sestavu dle Vašich potřeb. Orientaci o spektru vybavení získáte také na webové stránce https://www.bkmedical.com/systems/bkspecto/

Pro fúzní biopsii prostaty s vyžitím MR lze sonografický systém bkSpecto doplnit osvědčenou aparaturou BiopSee®.  bkSpecto je propojen s externí jednotkou digitálně. Z externí fúzní jednotky lze sonograf také ovládat. Tato sestava se úspěšně používá na více pracovištích, ať již na klinikách (FN Plzeň, FNKV Praha), tak v privátních ordinacích.

Fúzní sestava bkSpecto + BiopSee® je nabízena ve dvou verzích, pro transrektální nebo transperineální fúzní biopsii. Liší se zejména použitou navigační technikou a snímači. Software je optimalizován pro transrektální biplane i triplane sondy.

Pokud si přejete integrovanou fúzi bkFusion s patentovanou prediktivní registrací, je třeba zvolit sonograf bk3000, pro laparoskopické a robotické snímače pak nevyšší model bk5000. I pro tyto sonografy Vám nyní můžeme nabídnout velmi příznivé ceny.

Pokud potřebujete jen přístroj pro základní sonografické vyšetření, rádi Vám nabídneme sonografy SonoScape, kde je MEDKONSULT od roku 2020 výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Vynikající poměr ceny k užitné hodnotě využijí zejména urologové, kteří nepotřebují provádět biopsii prostaty, nebo potřebují přenosný přístroj pro práci ve více ambulancích.

 

Všechny přístroje Vám rádi předvedeme, případně zapůjčíme ke klinickým zkouškám. Lze rovněž zajistit hospitaci na střediscích s delší zkušeností, například s fúzní technologií.

Neváhejte nás kontaktovat, čas utíká a speciální slevy jsou časově omezeny do 30.6.2021.

 

MEDKONSULT, Váš tradiční specialista pro diagnostiku

Speciální nabídka ultrasonografu bkSpecto v rámci akce Covid 19
Novinky - výpis všech