Informace pro technická a obchodní oddělení

22. 06. 2020

Po určitých problémech, kdy drobní dodavatelé zdravotnické techniky nebyli schopni zajistit korektní servis, vědeckou a technickou podporu a další služby pro zákazníky, uzavřela v listopadu 2019 firma SonoScape smlouvu o výhradním zastoupení s firmou Medkonsult s.r.o., která má centrálu v Olomouci a pobočku v Praze.

 

Přístroje od jiných dodavatelů tak přicházejí z šedého dovozu a nejsou podporovány výrobcem. Často jde i o second hand přístroje bez servisní podpory.

 

Medkonsult s.r.o. je společnost s tradicí prodejů a servisu ultrasonografů dánskou americké firmy BK Medical od roku 1992 a byla vybrána firmou SonoScape jako výhradní dovozce na základě podrobné analýzy.

SonoScape je 2. největší výrobce na trhu, s tradicí výroby originálních sonografů od roku 2003, se zastoupením ve většině zemí. V současné době nabízí kompletně inovovanou nabídku přístrojů vyšší a nejvyšší třídy, stejně jako osvědčené přenosné přístroje (www.sonoscape.com).

 

Nová řada přístrojů má „evropský“ pohled na ergonomii, protože na vývoji pracovala řada specialistů z Kanady i Evropy, kteří byli přizváni na základě jejich dřívějších prací.

 

Z širší nabídky sonografů doporučujeme na základě vlastních testů a zkušeností tyto přístroje:

 

 

 

 

 

 

 

 

Medkonsult s.r.o. Vám zajistí

 

  • Odborně korektní nabídku přístroje, který je vybrán přesně podle Vašich potřeb
  • Zapůjčení DEMO přístroje či přístrojů, pokud chcete volit mezi více typy
  • Výhodnou cenu, protože přístroje dostáváme přímo od výrobce, obecně je cena technicky srovnatelného přístroje výhodnější, než u srovnatelných přístrojů dalších výrobců
  • Záruku standardně 2 roky, smírným příplatkem pak až 5 let
  • Servisní podporu, rychlé reakce a zapůjčení náhradního přístroje či sondy
  • Odbornou klinickou podporu, aplikační školení a kontinuální podávání informací

Víme, že dosavadní systém prodeje nebyl optimální, protože se prodejci zaměřili jenom na zisk a neposkytovali korektní informace a podporu uživatelům.

Medkonsult se svým zkušeným týmem, logistickým zázemím i kompletním skaldem přístrojů a náhradních dílů Vám tyto služby jistě poskytne

SonoScape podle našich zkušeností je velmi vstřícný partner, poskytuje nám veškerou podporu, přístroje ve srovnání i se světovou špičkou jsou kvalitní při výrazně nižší ceně.

 

Rádi Vám poskytneme další služby

 

MEDKONSULT, Váš specialista pro ultrazvukovou diagnostiku od roku 1992

Novinky - výpis všech